Ögretmen Kemal Dizisi İlk Ve Tek Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ögretmen Kemal Dizisi İlk Ve Tek Fan Sitesi

Ögretmen Kemal Dizisi Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ünlülerin Başından Geçenler

YazarMesaj
PolaTAlemdaR

PolaTAlemdaR

Rep Puanı : 13250
Rep Gücü : 100
İş/Hobiler : ÖqRenci

Ünlülerin Başından Geçenler Empty
MesajKonu: Ünlülerin Başından Geçenler   Ünlülerin Başından Geçenler Icon_minitimeÇarş. Eyl. 29, 2010 8:01 pm

Türkiyede´ki ünlü simaların başlarından geçen ve unutmak istedikleri olayları sizlerle paylaşmak istedik .Bu olayları okuyunca onlarında bizim gibi insanlar olduklarını ve başlarına gelen olayların her insanın başına gelen olaylarla bir farkı olmadığını anlayacaksınız. Kimisine üzülecek kimisine ise güleceksinizç
Seray Sever - Oyuncu
"Geçtiğimiz yıl yaptığım albüm çok konuşuldu ve eleştirildi. Bu dönemde ne kadar güçlü durmaya çalışsam da çok yıprandım. Bilinçli yıpratma politikalarıyla da kötü bir duruma düşürüldüm. Türkiyedeki insanların hafızasından o albümü ve o dönem düştüğüm kötü durumları çıkarmak isterdim."diye unutmak istediği olayı bizlere anlatmıştır.
Yorum: Sesine bakmadan müzik piyasasına girersen rezil olursunuz sayın Seray hanım.....
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Alp Kırşan
"Anneannemin ölümünü duyduğum anda yaşadığım acıyı unutmak isterdim. Tercihimi, ilkokul ikinci sınıfta müsamerede yaşadıklarım için de kullanabilirdim. Okul müsameresinde bir kızla vals yaparken altıma yapmıştım. Çok utandığımı hatırlıyorum. Birkaç gün okula gidememiştim utancımdan."
Yorum: Anneanne acısını anneannesiyle büyüyen ve doyamadan kaybedenler anlar.Okul konusu ise gerçekten unutulmak istenecek bir olaymış.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mehmet Aslan - Oyuncu
"Futbolda 2002-2003 sezonu, on birinci ayın 6sı. Bu tarihi gerçekten hafızamdan silmek isterdim. Galatasarayın, Fenerbahçeye 6-0 yenildiği o maçtan sonra çok üzüldüm. Her koyu Galatasaraylı gibi o kara günü ve o günün tüm izlerini unutmayı arzu ederdim."
Yorum: Ben Beşiktaşlıyım ama Gs li arkadaşlarımın birçoğu da bu olayı unutmak istiyor....
Tan Sağtürk - Balet
"Birkaç ay önce ameliyat olmak için Amerikaya gittiğimde köpeğim bir arabanın altında kalıp ölmüştü. Bu üzüntüyü yaşarken bir gazetecinin, köpeğin ölümüne benim neden olduğumu anlatan ve hakarete varan ithamlarıyla karşı karşıya kaldım. Köpeğimin üzüntüsünü silmek istediğim gibi, mahkemeye verdiğim gazetecinin o yazdıklarını da tamamıyla unutmak isterdim."
Yorum: Hayvan sevgisini bilen bir insanın ne hale gelebileceğini bildiğimden dolayı Tan Sağtürk´e saygı duyuyorum
Emel Acar - Modacı
"Kızıma da oğluma da hamile olduğum dönem oldukça kötü geçti. Bazı hassas bünyelerde, hamilelikteki bulantılar çok ciddi yaşanıyormuş. En ufak bir kokuda midem ağzıma geliyordu. Oğluma hamileyken altı ay kokuyor diye evde yemek pişirilmedi. Bulantılar yüzünden ölmek istemiştim."
Yorum: Anne olmak zor iştir bunları bile bile 2 çocuk doğuran bir anneye saygı duyulur.....
Işın Karaca - Şarkıcı
"7-8 ay önce bir trafik kazası geçirdim. Boyun kemiğimde zedelenme olduğu için uzun süre boyunlukla gezmek zorunda kaldım. Gerçekten zor bir dönemdi. Uzunca bir süre arabaya binemedim. Şimdi de arabaya binerken tedirgin oluyorum. O kazayla ilgili hafızamda hiçbir şeyin kalmamasını ve arabayla seyahat ederken duyduğum tedirginliği unutmak isterdim."
Yorum: Trafik kazalarında ölen insan sayısı ülkemizde oldukça fazla ışın Karaca´nın bu pskilojye girmsine ha veriyoruz.
Gürgen Öz - Oyuncu
"Birkaç yıl önce, arkadaşlarla Bodrumda tatil yapmak istedik. Paramız olduğu halde otostop yaparak çıktık yola. Kendimizi çok fazla dağıttığımız, çok fazla para harcadığımız bir tatildi. Dönüşte 20 saatte İstanbula gelen ucuz bir otobüse binmek zorunda kaldık. O bohem tatilimin anılarını silmek isterdim."
Yorum: Aksine her insanın böyle anılara ihtiyacı vardır. Tüm detayları anlattıysa silinecek bir olay değil.ama başlarına başka şeyler geldiyse bilemeyiz...
Asuman Dabak - Oyuncu
"Yapı gereği farkındalıkları olan bir insanım. Bu yüzden herhalde benim yapımdaki insanlara bu hap oldukça faydalı olur. 2000de annemi kaybettim, o dönemde yaşadığım ıstırabı unutmak isterdim. Ölümün önüne geçilmiyor, onu unutamasam da onun cenazesindeki derin üzüntüyü hafızamdan silmeyi isterdim."
Yorumsuz
Mirkelam - Şarkıcı
İnsanın yaşadığı sürece, bir sürü kötü olayı unutmak istediği aşikar. Mesela bir hap veya iksir, aşkın hayal kırıklıklarını silseydi güzel olurdu. Yenilen dost kazıkları için de faydalı olabilir. Yalnız en çok askerde yediğim dayakları unutmak isterdim, çünkü insanın gururunu zedeleyen bir durum."
yorum: Askerde dayak yemek her insanın gururunu incitir.Olmaması gereken olaylar....

Ünlülerin Başından Geçenler
1 sayfadaki 1 sayfası